Siksnu pievads savieno motoru ar citām transportlīdzekļa detaļām – ģeneratoru, kondicionieri, stūres pastiprinātāju u.c. Tāpat siksnas savstarpēji savieno tās motora daļas, kurām vajadzīga siksnu piedziņa. Lai visas detaļas teicami pildītu savas funkcijas, svarīgi regulāri pārbaudīt siksnu stāvokli. Tas ļaus savlaicīgi pamanīt, ka nepieciešama, piemēram, ģeneratora siksnas maiņa.

Kad nepieciešama zobsiksnas maiņa?

Automašīnas uzturēšanā svarīga regulāra zobsiksnas maiņa – ja tas netiek izdarīts savlaicīgi, zobsiksna var plīst un radīt nopietnus automašīnas motora bojājumus. Šī iemesla dēļ zobsiksna būtu jāmaina ik pēc 80 000 – 120 000 kilometru nobraukuma vai ik pēc 5 gadiem. Tāpat siksnu vajadzētu mainīt arī tad, kad iegādāta lietota automašīna – pat, ja viss šķietami ir kārtībā.

Mainot zobsiksnu, ieteicams mainīt arī spriegotājus un parazīt ruļļus. Ja parazīt ruļļi savu laiku ir nokalpojuši, tie var saplēst zobsiksnu – neatkarīgi no tā, kāds ir tās stāvoklis.

Ķēdes maiņa

Ja automašīna aprīkota nevis ar zobsiksnu, bet ķēdi, motora bojājumu riski ir daudz mazāki – ķēdes ir daudz izturīgākas. Taču jebkurā gadījumā ik pa laikam vajadzētu pārbaudīt, vai nav vajadzīga ķēdes maiņa.

Kvalitatīva siksnu maiņa

Lai būtu pārliecība par teicamu rezultātu, siksnu maiņa jāuztic kvalificētam meistaram, kuram ir visas vajadzīgās zināšanas un nepieciešamie instrumenti kvalitatīvai šī darba izpildei. Ja siksna plīsusi pirms laika, parasti vainojama nekvalitatīva tās montāža – tas arī ir iemesls, kādēļ svarīgi izvēlēties laba un uzticama auto servisa pakalpojumus!

Mūsu komandā strādājošie speciālisti parūpēsies par kvalitātes prasībām atbilstošu siksnu nomaiņu. Mēs strādājam tikai ar labāko ražotāju auto detaļām un savam darbam sniedzam garantiju.

Pakalpojumu izmaksas

Pirms došanās uz auto servisu, svarīgs jautājums ir zobsiksnas maiņa cena. Mūsu salonā šis pakalpojums maksā sākot no 40 EUR – atkarībā no automašīnas tipa un citām niansēm. Precīzu informāciju par to, kāda ir, piemēram, ģeneratora siksnas maiņa cena, iespējams uzzināt, sazinoties ar mums vai, vēl labāk, atbraucot uz servisu.

Kāpēc izvēlēties mūsu pakalpojumus?

Mēs piedāvājam ne tikai kvalitatīvus pakalpojumus, bet arī:

  • Ērtu piebraukšanu –mūsu serviss atrodas Rīgas centra rajonā;
  • Teicamu apkalpošanu – zinošie speciālisti labprāt sniedz konsultācijas un iesaka labākos risinājumus;
  • Dažādus apmaksas veidus – par saņemtajiem pakalpojumiem iespējams norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar bankas pārskaitījumu vai pēcapmaksu (ja noslēgts sadarbības līgums);
  • Kvalitatīvas rezerves daļas – darbā izmantojam jaunas detaļas, kas labi kalpo un garantē teicamu rezultātu.

Automašīnai vajadzīga zobsiksnas maiņa? Piesakies remontam telefoniski vai aizpildot pieteikuma formu mūsu mājaslapā!